UITSLAG.Winter Dressuur Competitie Manege Soethout 2023/2024


Winterdressuurcompetitie Manege Soethout ZONDAG 17-12-2023 Groep 1.



Ring 1
Datum: 17-12-2023
Aanvang: 10:00

Jury bij C: Mevr Judith de Leest

klasse B proef 20, klasse L1 proef 24, klasse L2 proef 28

B/P, proef 20 (9 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyKl.Cat.P.nr.ptn.xq1xq2
1Dre HoppenbrouwersnnBP202076,57
2Sylvia HoppenbrouwersnnBP20200,56,57
 Ilona van StrijdhovennnBP20200,56,57
 
4Bianca HeuvelmansnnBP202006,56,5
5Christel VorselaarsnnBP20196,56,56,5
6Rosemarij v Veggel vd VeldennnBP20189,566
7Annabel RutjensnnBP2018966
8Michelle SlitsnnBP2018866
9Melania SloosnnBP20157,55,56


Winterdressuurcompetitie Manege Soethout ZONDAG 17-12-2023 Groep 2.



Ring 1
Datum: 17-12-2023
Aanvang: 11:03

Jury bij C: Mevr Judith de Leest

klasse B proef 20, klasse L1 proef 24, klasse L2 proef 28

B/P-L1/P-L2/P, proef 20/24 (9 combinaties gestart en nog 2 te gaan)
RangRuiterPaard/PonyKl.Cat.P.nr.ptn.xq1xq2
1Lizzy van LintnnBP20208,577
2Kim PrilnnL1P2420877
3Merle den OudennnBP2020677
 
4Eline vd HurknnBP202036,56,5
5Sanne AdriaansennBP2020076,5
6Eliza OborzynskannBP201996,56,5
7Mikki van LintnnBP20198,56,56,5
8Vivace SchreursBlixemL1P24196,577
9Patric BeijnennnL1P241936,57
xIndy WijnandsnnBP20   
 Bente de BoernnL1P24   


Winterdressuurcompetitie Manege Soethout ZONDAG 17-12-2023 Groep 3.



Ring 1
Datum: 17-12-2023
Aanvang: 12:13

Jury bij C: Mevr Judith de Leest

klasse B proef 20, klasse L1 proef 24

B/P-L1/P, proef 20 (9 combinaties gestart en nog 1 te gaan)
RangRuiterPaard/PonyKl.Cat.P.nr.ptn.xq1xq2
1Sabine TheeuwennnBP20217,577,5
2Romy SmetsersnnBP2021177
3Suze van de EijndennnBP202056,56,5
 
4Cita van de WeteringnnBP20201,56,57
5Nienke van OlmennnBP201996,56,5
6Evi van de WeteringnnBP2019877
7Jaimy DillennnBP2019767
8Talena SmetsersnnBP2019666,5
9Anne MesunnBP20195,56,56,5
xDiede de BoernnBP20   


Winterdressuurcompetitie Manege Soethout ZONDAG 17-12-2023 Groep 4.



Ring 1
Datum: 17-12-2023
Aanvang: 13:23

Jury bij C: Mevr van Nistelrode

klasse B proef 20, klasse L1 proef 24

B/D-B/E-L1/D-L1/E, proef 20 (9 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyKl.Cat.P.nr.ptn.xq1xq2
1Julia OborzynskannBD20210,577
2Madelon van AarlennBD20208  
3Lotje van DeurzennnBD2020277
 
4Tess de LeestnnBD2019877,5
5Bo van DiepenbeeknnBD201986,56,5
6Sterre SlitsnnBD20197,56,56,5
7Dirkje HendriksnnBD201926,56,5
8Sophie van BergennnBD2018366
9Fleur LinssennnBD20179,566


Winterdressuurcompetitie Manege Soethout ZONDAG 17-12-2023 Groep 5.



Ring 1
Datum: 17-12-2023
Aanvang: 14:19

Jury bij C: Mevr van Nistelrode

klasse B proef 20, klasse L1 proef 24

B/D-B/E-L1/D-L1/E, proef 20 (10 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyKl.Cat.P.nr.ptn.xq1xq2
1Jazz RomboutsnnBD20208,577
2Hailey van BeerendonknnBD20205,577,5
3Lois van HoofnnBD2020577,5
 
4Liv RomboutsnnBD202026,56,5
5Liz van DiepenbeeknnBD2019467
6Naomi TegelaarnnBD2019466
7ZoŽ RomboutsnnBD20193,56,56,5
8Britt EgelmeersnnBD20192,566,5
9Maloe HoebennnBD2018065
10Luna MoonennnBD20171,555


Winterdressuurcompetitie Manege Soethout ZONDAG 17-12-2023 Groep 6.



Ring 1
Datum: 17-12-2023
Aanvang: 15:29

Jury bij C: Mevr van Nistelrode

klasse B proef 20, klasse L1 proef 24

B/D-B/E-L1/D-L1/E, proef 20 (9 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyKl.Cat.P.nr.ptn.xq1xq2
1Vayenne van BeerendonknnBD20206,577
2Pien van BeersnnBD20202,577
3Pien VerheijdennnBD2019977
 
4Lisa van LieropnnBD2019777
5Guusje WeijersnnBD20195,577
6Milou HendriksnnBD20192,577
7Myla RieswijknnBD20191,577,5
8Loes MeermannnBD2019077
9Femke van OverdijknnBD20185,577