UITSLAG.Winter Dressuur Competitie Manege Soethout 2023/2024


Winterdressuurcompetitie Manege Soethout ZONDAG 18-02-2024 Groep 1.



Ring 1
Datum: 18-02-2024
Aanvang: 10:00

Jury bij C: Herijgers, Y.P.C.M.

klasse B proef 19

B/P, proef 19 (6 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyKl.P.nr.ptn.xq1xq2
1Dre HoppenbrouwersnnB192076,56,5
2Marloes van de BroeknnB19205,56,56,5
 
3Annabel RutjensnnB19197,566
4Michelle SlitsnnB191956,56,5
5Bianca HeuvelmansnnB1919466
6Melania SloosnnB19192,566


Winterdressuurcompetitie Manege Soethout ZONDAG 18-02-2024 Groep 2.



Ring 1
Datum: 18-02-2024
Aanvang: 10:56

Jury bij C: Herijgers, Y.P.C.M.

klasse B proef 19, klasse L1 proef 23, klasse L2 proef 27

B/P-L1/P-L2/P, proef 19/23/27 (12 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyKl.P.nr.ptn.xq1xq2
1Lizzy van LintnnB19207,576,5
2Merle den OudennnB192066,56,5
3Bente de BoernnL1232036,56,5
 
4Eline vd HurknnB19200,56,56,5
5Henny v StratenZusL2272006,57
6Lisa van BeerendonknnB19199,56,56,5
7Kim PrilnnL123197,566,5
8Mikki van LintnnB19196,56,56,5
9Indy WijnandsnnB1919365,5
10Patriek BijnennnL12319166,5
11Tessa StraalmannnB19190,566
12Vivace SchreursBlixemL12318566,5


Winterdressuurcompetitie Manege Soethout ZONDAG 18-02-2024 Groep 3.



Ring 1
Datum: 18-02-2024
Aanvang: 12:41

Jury bij C: Herijgers, Y.P.C.M.

klasse B proef 19

B/P, proef 19 (10 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyKl.P.nr.ptn.xq1xq2
1Romy SmetsersnnB192056,57
2Diede de BoernnB1920266,5
3Sabine TheeuwennnB1920166,5
 
4Anne MesunnB19199,566,5
5Talena SmetsersnnB1919766,5
 Nienke van OlmennnB1919766,5
7Jaimy DillennnB1919666,5
8Cita van de WeteringnnB1919566,5
9Suze van de EijndennnB19194,566,5
10Evi van de WeteringnnB1919266,5


Winterdressuurcompetitie Manege Soethout ZONDAG 18-02-2024 Groep 4.



Ring 1
Datum: 18-02-2024
Aanvang: 13:51

Jury bij C: Herijgers, Y.P.C.M.

klasse B proef 19

B/D-B/E, proef 19 (8 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyKl.P.nr.ptn.xq1xq2
1Tess de LeestnnB19198,566
 Madelon van AarlennB19198,566
 Fleur LinssennnB19198,566
 
4Dirkje HendriksnnB19197,566
5Sterre SlitsnnB19196,566
6Bo van DiepenbeeknnB19195,566
7Sophie van BergennnB1919066
8Lotje van DeurzennnB1918866


Winterdressuurcompetitie Manege Soethout ZONDAG 18-02-2024 Groep 5.



Ring 1
Datum: 18-02-2024
Aanvang: 14:54

Jury bij C: Mevr Judith de Leest

klasse B proef 19

B/D-B/E, proef 19 (11 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyKl.P.nr.ptn.xq1xq2
1Hailey van BeerendonknnB1921377,5
2Jazz RomboutsnnB1921077
3Lois van HoofnnB1920777
 
4Naomi TegelaarnnB19205,577
5Jaimy vd BiezennnB19203,577
6Maloe HoebennnB192006,57
7Liz van DiepenbeeknnB1919966
8ZoŽ RomboutsnnB191986,57
9Liv RomboutsnnB19194,56,57
10Mia van AbbennB1919466,5
11Luna MoonennnB1918666,5


Winterdressuurcompetitie Manege Soethout ZONDAG 18-02-2024 Groep 6.



Ring 1
Datum: 18-02-2024
Aanvang: 16:11

Jury bij C: Mevr Judith de Leest

klasse B proef 19

B/D-B/E, proef 19 (9 combinaties)
RangRuiterPaard/PonyKl.P.nr.ptn.xq1xq2
1Pien VerheijdennnB192066,57
2Guusje WeijersnnB1920477
3Myla RieswijknnB1920377
 
4Lisa van LieropnnB1920277
5Femke van OverdijknnB19198,56,56,5
 Pien van BeersnnB19198,56,56,5
7Loes MeermannnB19194,56,56,5
8Milou HendriksnnB19189,566,5
9Vayenn van BeerendonknnB19180,565,5